PIT pro PIT pro 2019 2.6.5.0

Strona główna Windows Dom Rozliczenia podatkowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PIT pro to rozwijany od wielu lat, darmowy program do przeprowadzania rozliczeń podatkowych.

Przy jego użyciu możliwe jest wypełnienie formularzy PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami PIT: /B, /D, /2K, /M, /ZG, 28/A, 28/B, /0, ZAP-3. Aplikacja z powodzeniem posłużyć może do rozliczeń więcej niż jednego podatnika.

Aplikacja PIT pro kierowana jest do zarówno początkujących, jak również bardziej obytych z podatkami użytkowników. Umożliwia ręczne wypełnianie poszczególnych pól formularza lub skorzystanie ze specjalnego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi nas przez proces rozliczenia.

Ponadto w ręce użytkownika trafia opcja, pozwalająca wypełnić formularz podatkowy niemal automatycznie. Wystarczy, że użytkownik przeniesie do programu dane z posiadanego druku PIT-11.

PIT pro pozwala zapisywać gotowe zeznania podatkowe w obrębie programu, a także umożliwia ich wydruk oraz złożenie drogą elektroniczną we wskazanych Urzędzie Skarbowym.

Uwaga!

  • Program nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!