PITFALL! PITFALL! 1.7.0

Strona główna iOS Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

PITFALL! to współczesne, mobilne wydanie hitu sprzed ponad 30 lat. Wcielamy się w nim w poszukiwacza skarbów, który na swej drodze natrafia na wiele niebezpieczeństw. Współczesna wersja w dużej mierze przypomina klasyczne runnery.

W dalszym ciągu zmagamy się z gniewem złego wulkanu, jadowitymi wężami, aligatorami, zapadniami, zasadzkami, pułapkami i wszelkim innym złem, które spotkać w dżungli może jedynie naśladowca Indiany Jonesa.

Niewątpliwie ważnym elementem w grze jest zbieranie sztabek drogocennego kruszcu oraz diamentów umożliwiających i ułatwiających nie tylko dotarcie do dalszych zakamarków dżungli, ale przede wszystkim rozwój naszej postaci.

Niejednokrotnie przyjdzie narażać życie wykonując karkołomne przeskoki nad przepaściami lub efektowne ślizgi pod skałami. Będziemy także błądzić w ciemnych jaskiniach, przemierzać wioski nie zawsze pozytywnie nastawionych tubylców i pędzić na złamanie karku po wąskich urwiskach wśród wulkanicznych pocisków. Wszystko po to, by zdobyć skarb, który gdzieś tam od tysiącleci czeka na odkrycie.

PITFALL! to wciągająca produkcja, w którą gra się bardzo sympatycznie. Momentami będzie wymagała od gracza dużej błyskotliwości i dobrego refleksu. Spora liczba układów, światów i lokacji oraz innych urozmaiceń sprawia, że tytuł potrafi wciągnąć na dłużej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!