PUBG Mobile PUBG Mobile

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

PUBG Mobile to mobilna odmiana PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ze sterowaniem przystosowanym do ekranów dotykowych. Oryginalny tryb Battle Royale, w którym na jednej mapie walczy 100 graczy, jest dostępny na urządzeniach mobilnych za darmo.

100 graczy zostaje zrzuconych na wyspę 8 na 8 km. Gracze nie mają ze sobą nic, lądują tylko w bieliźnie i wszystko muszą znaleźć sami. Ponadto muszą korzystać z nierówności terenu i budynków, by znaleźć chronienie i prowadzić pojazdy – motocykle, łodzie i samochody terenowe. Klasycznie gracze muszą pozostać z kurczącej się strefie walki. Zwycięzca bierze wszystko, a zwycięży ten, kto przeżyje najdłużej. Na uwagę zasługuje też realistyczny arsenał.

Grać można w kilku trybach, indywidualnie lub ze znajomymi z różnych platform. Po śmierci wciąż można pozostać w grze i obserwować innych innych graczy z czołówki.

Gra korzysta z silnika Unreal Engine, który zapewnia wysoką jakość grafiki na mocniejszych urządzeniach, a na słabszych płynna rozgrywkę z obniżoną jakością modeli. Dźwięk także stoi na wysoki poziomie dzięki efektom 3D i 7.1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!