reklama

Paca Pong 1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kultowa gra Pong, polegająca na odbijaniu piłeczki przez dwóch graczy, sterujących paletkami po obu stronach ekranu, to jak na dzisiejsze czasy już niezbyt wciągająca propozycja. Od czego są jednak fani dawnych hitów. Bezpłatny projekt Paca Pong łączy elementy kilku klasycznych tytułów, aby mocno urozmaicić zdawałoby się dość nudny pomysł na zabawę. W rezultacie otrzymaliśmy zaciętą rywalizację przy jednym PC.

Podstawowa mechanika się nie zmieniła. Dalej mamy dwie paletki i dążenie do zmuszenia przeciwnika do nietrafienia w piłeczkę. W roli tej ostatniej występuje tu jednak wiecznie głodny Pac-Man. Zanim przeleci on na drugą stronę, podąży systemem korytarzy, zjadając kropeczki, a czasem natrafiając też niestety na ducha, co oznacza natychmiastowe oddanie piłki przeciwnikowi. Głodomór potrafi nieźle się zakręcić.

Trzeba więc stale mieć się tutaj na baczności. Jakby tego było mało, przelatując po znaczkach kosmitów Pac-Man sprowadza na rywala postacie znane z klasycznego Space Invaders, które trzeba zestrzelić, zanim nas zniszczą. Ponadto raz na jakiś czas swoimi beczkami zarzuci ekran Donkey Kong, wprowadzając do gry całkowity chaos. Tym bardziej niemniej może ona stać się ulubioną pozycją na imprezy komputerowców.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama