r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Palcem po mapie z Photosynth

Strona główna Aktualności

Jak donosi zespół pracujący nad Photosynth, darmową aplikacją webową Microsoftu do tworzenia wirtualnych przestrzeni 3D na podstawie zdjęć usługa została wzbogacona o mapę, na której umiejscowić można wykonane w programie przestrzenie.

Funkcja dostępna ze strony głównej Photosynth po kliknięciu w opcję Explore Synths - Map Explore wyświetla mapę Virtual Earth z ikonkami Photosyntha w każdym miejscu świata, które posiada swoją reprezentację w postaci wirtualnej przestrzeni. Mapę można oczywiście swobodnie przybliżać, a tagi wiążące przestrzeń 3D z faktyczną lokalizacją mogą być bardzo dokładne. W związku z dodaniem opcji przeglądania prac w programie Photosynth w widoku mapy dodano również możliwość tagowania własnych przestrzeni - wystarczy użyć do tego celu przycisku Map, a następnie kliknąć w miejsce na mapie, które jest przedstawione na zdjęciach.

Czytelnikom zainteresowanym możliwościami samego programu Photosynth polecamy przejrzenie prac nagrodzonych w grudniu w naszym konkursie na najlepszą galerię Photosynth.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.