Pandora's Gearbox 1.2

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To niezwykle ambitna gra logiczna wymagająca od gracza czegoś więcej aniżeli samo zamiłowanie czy sentyment do łamigłówek. Pandora's Gearbox to istny pochłaniacz wszystkich naszych pokładów cierpliwości, ambicji i samozaparcia ;-). Głównym zadaniem jest przetransportowanie kamiennej kulki do miejsca docelowego oznaczonego czerwonym tłem. Przeszkadzają nam w tym wszelkiego rodzaju zabudowania, ściany, dźwignie, zapadnie itp. Największym jednak utrudnieniem jest fakt, iż droga po której toczyć się ma kamień jest w zasadzie całkowicie zaciemniona. Pomocnym okazuje się mały stateczek, którym możemy eksplorować niewidoczne obszary, a przy okazji zmieniać ustawienia elementów wewnątrz planszy. Bardzo istotną informacją jest to, że wiele przedmiotów da się przesuwać, choć niejednokrotnie bardzo trudno rozpoznać które. Pandora's Gearbox bez wątpienia poruszy nasze szare komórki i zapewni doskonałą zabawę na dłuższą chwilę.

 
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #4 15.04.2016 13:12

Fajna gierka, plus za poziom trudności.

  #3 22.03.2009 12:56

Tak. Naprawdę wystarczy napisać, że gra jest trudna a od razu znajdzie się taki, który pochwali się, że ją ukończył i bardzo mu się podobała. Mimo, że nie znalazł "żeczy" od razu. Może byś otwmar znalazł Słownik Ortograficzny?

  #2 21.03.2009 17:42

Świetna,szkoda że tylko 10 leveli,z ostatnim godzinke się męczyłem :) a na koniec okazało się że były tam ukryte żeczy które skróciłyby ten czas o połowe

  #1 21.03.2009 15:07

W/g mnie jest to najlepsza z dotychczasowych gier na vortalu.
Dziękuję bardzo:)