Papair

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezależne gry przygodowe potrafią ująć za serce swoim stylem i tak właśnie jest z bezpłatnym projektem Papair. Jak sama nazwa gry wskazuje, musi ona mieć coś wspólnego z papierem oraz powietrzem. Pierwsze stanowiło inspirację dla całego pomysłu na oprawę graficzną, zaś drugie dla opowiadanej historii. Wcielamy się tutaj bowiem w pilota rozbitka, który przez 30 lat próbował się wydostać z pewnej wyspy.

Młodzieńcem będąc postanowił zapuścić się samolotem w rejony, które inni omijali szerokim łukiem. Niestety szybko przekonał się dlaczego... Wreszcie pewny jest sukcesu, bo przygotował plan nowej maszyny, zbudowanej z resztek rozbitej starej, ale niestety wiatr porwał mu ten schemat. Z początku należy odszukać fragmenty rysunku, potem części do skrzydlatego cudu techniki. Potem pozostaje liczyć na szczęście.

Bohater przemierza kolorowe lokacje niczym zrobione z wycinanek. Dla niezwykłej grafiki warto poświęcić chwilkę, aby przejść Papair. Nawet papierowa broda głównego bohatera cieszy oko, o drzewach czy krzewach nie wspominając. Niewiele tu elementów rodem z platformówek, więc naprawdę można chłonąć atmosferę tego wspaniałego dzieła, nie przejmując się zręcznością. Muzyka udanie buduje klimat.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!