Paragon Hard Disk Manager 16.15.0 Basic

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paragon Hard Disk Manager 16 Basic oferuje proste w użyciu narzędzia do partycjonowania, pozwalające na tworzenie partycji, ich formatowanie, kasowanie, przywracanie, ukrywanie, przypisywanie liter, zmianę nazwy, konwersję systemu plików i sprawdzanie poprawności.

Dodatkowo w darmowej wersji program oferuje funkcje tworzenia kopii zapasowych – łatwo można zgrać w ten sposób obraz dysku lub poszczególnych partycji, a także zautomatyzować ten proces za pomocą kreatora tworzenia kopii zapasowych z klikalnym terminarzem, w którym wskażemy, kiedy operacje mają być wykonane i w jakim cyklu się powtarzać.

Użytkownicy darmowej wersji dostają też kreator transferu plików, mający ułatwić przenoszenie dużej ilości danych na wolumeny lokalne, dyski sieciowe czy nośniki optyczne, a po zarejestrowaniu się przez Facebooka lub serwis producenta, dostęp do kreatora tworzenia nośnika rozruchowego, który przygotuje środowisko WinPE na pendrivie lub jako obraz ISO.

Jeśli to nie wystarczy, można zakupić licencję na wersję Premium. Zapewnia ona zaawansowane funkcje partycjonowania (w tym zmianę rozmiarów partycji, dzielenie partycji, redystrybucję wolnej przestrzeni, łączenie partycji itp.), moduł Disk Wiper służący do bezpiecznego wymazywania danych z dysku, oraz moduł Disk Copy, który ułatwić ma przenoszenie zawartości dysku na nowy nośnik czy wręcz bezpośrednio przeniesienie systemu między dwoma różnymi komputerami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tadeusz11   5 #1 23.03.2018 08:45

To jest wersja TRIAL!!! Poprawcie, Redakcjo, opis.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza