Paragon Partition Manager Paragon Partition Manager 2014 Free

Strona główna Windows Narzędzia Partycjonowanie i zarządzanie HDD
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Partition Manager 2014 to proste w obsłudze narzędzie do partycjonowania dysków twardych w komputerach z systemem Windows.

Program umożliwia sprawne partycjonowanie dysku twardego ATA, SATA, eSATA, SCSI, USB (również 3.0), dysków SSD i kart pamięci, również z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji na potrzeby sprzętowych lub programowych macierzy RAID. Ponadto pomaga optymalizować system plików, umożliwia tworzenie wielu typów kopii zapasowych danych i umożliwia ich łatwe przywrócenie w przypadku awarii. Program jest przeznaczony dla systemu Windows 2000 i nowszych, ale jego możliwości nie ograniczają się do pracy z charakterystycznymi dla Windows systemami plików. Z jego pomocą wykonamy operacje na dyskach sformatowanych również jako Ext2FS, Ext3FS, Ext4FS, swap dla Linuksa, HFS+ dla Mac OS X i innych (w trybie sektor-po-sektorze).

Partition Manager 2014 pozwala również utworzyć dysk ratunkowy z systemem Linux lub DOS i nagrać na płytę lub pendrive. Z użyciem tego oprogramowania możemy zdefragmentować system plików, rozwiązać popularne problemy z rozruchem komputera, kopiować partycje w trybie jeden-do-jeden lub przyrostowo, zmieniać rozmiar partycji bez wyłączania komputera i wiele innych.

W najnowszej wersji programu dodano wsparcie dla systemu Windows 8, zaktualizowano interfejs graficzny, dodano obsługę systemu plików GPT (tworzenie, usuwanie, zmienianie rozmiaru, formatowanie) oraz wprowadzono mechanizm konwertowania partycji NTFS do HFS bez konieczności usuwania zawartości dysku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!