Paragon Partition Manager Professional 12.0

Strona główna Windows Narzędzia Partycjonowanie i zarządzanie HDD
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paragon Partition Manager Professional to zaawansowane narzędzie przeznaczone do wykonywania różnych operacji na partycjach i dyskach twardych zainstalowanych w systemie.

Program oferuje od takich podstawowych funkcji jak tworzenie, formatowanie, ukrywanie, konwertowanie, przenoszenie czy kasowanie partycji po możliwość łączenia wielu dysków w jeden, odzyskiwania skasowanych partycji czy przygotowywania powierzchni dla potrzeb instalacji nowego systemu operacyjnego. Dodatkowo Paragon Partition Manager oferuje opcję tworzenia kopii zapasowych (do wskazanych lokalizacji lub zapis na płytach CD/DVD) całych dysków twardych, partycji i folderów oraz narzędzie pozwalające skonfigurować dyski startowe. Mniej zaawansowani użytkownicy docenią z pewnością wbudowany kreator, który pozwoli przebrnąć przez większość oferowanych opcji przez program.

Paragon Partition Manager obsługuje takie technologie jak duże dyski IDE, SCSI, SATA; Firewire, dyski USB i RAID.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!