Vegas Pro, Xara, Photo Manager i inne programy za „co łaska”

Vegas Pro, Xara, Photo Manager i inne programy za „co łaska”

Vegas Pro, Xara, Photo Manager i inne programy za „co łaska”
23.12.2017 04:47, aktualizacja: 28.12.2017 16:39

Jeśli szukacie programów do montażu filmów, edycji grafiki, zarządzania zdjęciami albo tworzenia muzyki w dobrej cenie, jeszcze przez 4 dni macie niepowtarzalną okazję, by zgarnąć niezły zestaw. W ramach akcji Humble Bundle, kojarzonej głównie ze sprzedaży gier za „co łaska”, można kupić 8 programów, efekty i sample dźwiękowe. Taka okazja nie powtórzy się szybko.

Jak zwykle bywa przy akcjach tego typu, ta również została podzielona na kilka „progów”. Płacąc dowolną kwotę, większą niż 1 dolar, otrzymamy dwa programy. MAGIX Photo Manager Deluxe to program po części do zarządzania zdjęciami i podstawowej obróbki, a po części do tworzenia rozbudowanych pokazów slajdów. Music Maker 80s Edition to edycja amatorskiego programu do tworzenia muzyki, kierowana do miłośników brzmienia syntezatorów i automatów perkusyjnych z epoki. Można w nim korzystać z instrumentów programowych i dostarczonych pętli i sampli. Świetnym uzupełnieniem jest Soundpool: Stranger Synths, czyli zestaw dźwięków inspirowanych horrorami sprzed 30 lat i serialem Stranger Things.

Jeśli zdecydujecie się zapłacić więcej, niż wynosi aktualna średnia wpłaconych kwot, otrzymacie kolejne 3 programy. Xara Photo & Graphic Designer to uniwersalny program graficzny, który sprawdzi się zarówno przy retuszu zdjęć, jak i projektowaniu grafiki. MAGIX Photostory Deluxe służy do tworzenia pokazów slajdów, przy czym po części powiela możliwości Photo Managera. Za tę kwotę dostaniemy też kolejną wersję Music Makera – Hip Hop Beat Producer – kierowaną głównie do rapujących amatorów.

Najwyższy próg ustalono na 20 dolarów – to niewiele, jeśli porównamy rynkowe ceny programów. Za tę cenę otrzymamy 3 programy i zestaw efektów. Xara Web Designer Premium to rozbudowana wersja narzędzia do tworzenia stron internetowych bez pisania kodu. VEGAS Pro Edit raczej nie trzeba przedstawiać – to jeden z popularniejszych programów do nieliniowego montażu filmów, tu dostępny w wersji bez narzędzi do authoringu DVD. MAGIX Video Sound Cleaning Lab to zaawansowane narzędzie do oczyszczania nagrań dźwiękowych na potrzeby filmów. Zestaw zwieńcza MAGIX Vintage Effects Suite – zestaw wtyczek VST symulujących analogowe efekty dźwiękowe.

Jak zwykle dochodem ze sprzedaży programów obdarowane zostaną organizacje charytatywne, tym bardziej warto sięgnąć do portfela. Zakupy możecie zrobić na stronie Humble Bundle.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)