r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Parallels Access 3.2.1

Strona główna iOS Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń

Dzięki aplikacji Parallels Access użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą otrzymać zdalny dostęp do programów zainstalowanych na Makach, a także aplikacji Windowsowych (jeśli został zainstalowany w Parallels Desktop). Za pomocą Parallels Access możemy również przesyłać pliki oraz zdalnie sterować naszym komputerem.

Galeria programu

Poza możliwością prezentowania interfejsu programów z Maca na urządzeniu z iOS Parallels Access pozwala także pokazać kursor myszy i wyświetla klawisze, których zazwyczaj brakuje na klawiaturze ekranowej. Strumieniowanie jest możliwe zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet – nawet na połączeniach 3G.

Akcje wykonywane w Parallels Access będą widoczne na ekranie Maca. W wersji 3.0 aplikacji pojawił się menedżer plików, który pozwala przeglądać zawartość urządzenia mobilnego i Maca, z którym się łączy. Możliwe jest także przesyłanie plików między urządzeniami. Aplikacja wspiera także integrację z chmurą OneDrive.

Aby korzystać z Parallels Access potrzebna jest instalacja programu Parallels Desktop na Maku, rejestracja konta Parallels oraz opłacony abonament wysokości 20 dolarów rocznie, co daje dostęp do maksymalnie pięciu komputerów. Połączenie można testować raz na dobę przez 5 minut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.