r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Parkdale 2.97

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Parkdale jest niewielkim i niewymagającym instalacji narzędziem do testowania prędkości zapisu/odczytu dysków twardych, napędów CD/DVD, serwerów sieciowych oraz różnego rodzaju przenośnych magazynów danych, w tym kart pamięci.

Program oferuje 3 tryby pracy, QuickAccess do pomiaru prędkości transferu danych na wskazanym dysku z użyciem bloków o zdefiniowanym rozmiarze (oraz rozmiarze sumarycznym danych), FileAccess, umożliwiający testowanie dostępu do wybranych przez użytkownika plików/folderów, a także BlockAccess, badającego blokowy dostęp do danych z wykorzystaniem jednej z dostępnych metod analizy (liniowej, losowej lub na bazie krańców bloków).

r   e   k   l   a   m   a

Rezultaty przeprowadzonych testów prezentowane są w postaci tekstowej w głównym oknie narzędzia. Użytkownik może wykonywać pomiar z użyciem bloków o rozmiarach w zakresie od 64 KB do 1 MB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.