Password Depot Password Depot 15.1.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Password Depot to narzędzie, służące do gromadzenia i bezpiecznego przechowywania listy haseł do różnego rodzaju portali internetowych, serwisów społecznościowych czy bankowości internetowej. Pozwala ono też gromadzić dane o kartach kredytowych, licencjach do oprogramowania, innych poufnych informacji oraz zaszyfrowanych plików.

Praca z programem opiera się o tzw. grupy, czyli zaszyfrowane bazy danych, w których użytkownik zapisuje dane i informacje, które chciałby zabezpieczyć. Są one niczym innym jak zabezpieczonym plikiem na dysku twardym, który gromadzić może nawet tysiące pozycji. W celu dodatkowego zabezpieczenia cennych dla nas danych możemy wybraną grupę z hasłami umieścić w dowolnym miejscu poza komputerem, np. na przenośnej pamięci zewnętrznej czy karcie pamięci. Narzędzie stanowi bardzo dobrą ochronę naszych danych przez atakami siłowymi, słownikowymi czy też keyloggerami, wykradającymi wprowadzane przy użyciu klawiatury informacje. Kolejna przydatna funkcja to ochrona systemowego schowka.

Podczas dodawania do Password Depot kolejnych haseł, sprawdzana jest ich siła oraz czas, jaki byłby potrzebny aby je złamać. Narzędzie umożliwia oczywiście automatyczne generowanie bezpiecznych haseł na podstawie np. wybranego słowa, a także automatyczne wprowadzanie haseł w przeglądarce WWW. Wszystkie zgromadzone w obrębie programu dane są zabezpieczane poprzez dwukrotne szyfrowanie algorytmem AES (Rijndael 256) - przy użyciu głównego hasła do programu oraz wewnętrznego klucza. Nie zabrakło również funkcji wirtualnej klawiatury ekranowej.

Uwaga!

  1. Po instalacji programu przez 30 dni działa on w trybie wersji pełnej. Po upływie tego czasu automatycznie przekształca się on w edycję bezpłatną, oferującą takie ograniczenia jak np. możliwość przechowywania maksymalnie 20 haseł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!