r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Patch 5.4 dla World of Warcraft robi miejsce pod łączenie słabo zaludnionych serwerów

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Blizzard stale aktualizuje World of Warcraft, nie tylko optymalizując produkt, lecz także wprowadzając przydatne opcje. Jedną z ciekawych nowości, która wejdzie w życie niedługo po tym, kiedy pojawi się patch 5.4 dla gry, jest rozwiązanie zwane Connected Realms. W zależności od wielu czynników, słabo zaludnione serwery będą łączone (przy czym nie chodzi o to, że w jeden) po dwa lub więcej, co powinno ułatwić organizowanie się w gildie czy wspólne wypady na większych wrogów — bo zwyczajnie będzie z kim to robić. Dochodzi do tego choćby dostęp do tego samego domu aukcyjnego.

W ten sposób producenci nie tylko chcą pomóc graczom, lecz również upewnić się, że mniej popularne serwery po prostu nie będą leżały odłogiem. Łączenie ich w ten sposób jest mniej inwazyjne, niż faktyczne zbicie kilku w jedną kupę. Czemu opcja pojawia się dopiero teraz? Technologia Blizzarda wreszcie jest na tyle rozwinięta, by umożliwić niezauważalne przejścia między światami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.