Spora aktualizacja Hearthstone Heroes of Warcraft oraz data premiery dodatku

Spora aktualizacja Hearthstone Heroes of Warcraft oraz data premiery dodatku

Spora aktualizacja Hearthstone Heroes of Warcraft oraz data premiery dodatku
Paweł Piskurewicz
20.08.2015 10:38, aktualizacja: 25.08.2015 10:29

Ostatnimi czasy Blizzard mocno przyśpieszył z rozwojem swojej karcianki osadzonej w świecie Warcrafta. Poza zapowiedzią dodatku, który na dniach będzie miał swoją premierę, przygotował kilka innych nowości. Wszystkie trafiły do zbiorczej aktualizacji o numerze 3.0.

Wraz z nią do gry zostały dodane nowa plansza oraz karty, które zostaną aktywowane wraz z premierą Wielkiego Turnieju. Tę wyznaczono na dzień 24 sierpnia. Karty wraz z opisami można przejrzeć już teraz korzystając z trybu tworzenia kart w naszej kolekcji. Część z nich jest też dostępna w najnowszej bójce, która przy okazji pozwala zapoznać się z nowymi mechanizmami, jakie pojawią się wraz z Wielkim Turniejem. Więcej o nim przeczytacie w naszym poprzednim wpisie.

350141118308181953

Wersji 3.0 to także nowe zadania dziennie. Do już obecnych dołączyły nagrody za 3 wygrane jedną określoną klasą postaci (50 złota) oraz za 5 wygranych bójek (60 złota). Dodatkowo od teraz gra zapamiętuje naszą najlepszą rangę w trybie rankingowym. Na jej podstawie na początku każdego miesiące otrzymamy nie tylko rewers, ale też dodatkowe nagrody w formie pyłu i złotych kart. Z aktualizacji ucieszą się również gracze Heroes of the Storm. Zwycięstwa w Karczemnej Bójce będą się teraz liczyć do postępów w odblokowaniu wierzchowca. Zaprezentowano także nowy rewers, który będzie nagrodą za udział w turniejach, bądź też przyglądanie się im.

350141118308313025

To jednak nie koniec nowości. Fani wyciągnęli z plików gry dodatkowe informacje, które nie tylko zapowiadają kolejne Karczemne Bójki, ale również sugerują, że do gry może zawitać w przyszłość tryb kooperacji. Więcej o tym możecie przeczytać w tym miejscu.Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery z Windows oraz tablety i telefony z systemem iOS i Android znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)