r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Paweł Zakrzewski o aplikacjach pakietu Adobe CS3

Strona główna Aktualności

Kolejna prezentacja z I zlotu czytelników vortalu dobreprogramy, którą utrwaliliśmy w formie wideo. W zasadzie opis i zachęta do obejrzenia powinny zakończyć się na tym, że prowadzi ją Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Expert oraz pierwszy Autoryzowany Instruktor firmy Adobe w Polsce. Prezentacje Pawła, o czymkolwiek by nie były, są zawsze doskonałym połączeniem nauki i rozrywki. Olbrzymia wiedza, niezwykła łatwość jej przekazywania, cięty humor i imponujące doświadczenie w prowadzeniu prezentacji sprawiają, że Pawła słucha się i obserwuje niczym w transie, a o jego wystąpienia na pokazach zabiega wiele firm - Apple, Adobe, Quark czy swojego czasu Macromedia to tylko kilka przykładów.

Nam udało się przekonać Pawła, by przygotował dla naszych czytelników przegląd aplikacji pakietu Adobe CS3. W prezentacji znajdziecie podstawy zastosowań Photoshopa CS3 i Illustratora CS3 w grafice komputerowej oraz Dreamweavera CS3 i Flasha CS3 przy tworzeniu stron WWW i animacji.

Zapraszamy - Paweł Zakrzewski o aplikacjach pakietu Adobe Creative Suite 3

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.