Smartzegarki – wyrafinowane gadżety czy elektrośmieci? O tym w środę na żywo o 18:00

Smartzegarki – wyrafinowane gadżety czy elektrośmieci? O tym w środę na żywo o 18:00

Smartzegarki – wyrafinowane gadżety czy elektrośmieci? O tym w środę na żywo o 18:00
Redakcja
05.05.2015 15:51, aktualizacja: 06.05.2015 18:38

Zapraszamy do oglądania i dzwonienia do naszego cotygodniowego programu na żywo – kolejny odcinek jak zwykle już w najbliższą środę o godzinie 18:00. Podczas transmisji na żywo z naszej redakcji będziemy wspólnie dyskutować o tym, czy smartzegarki do czegokolwiek się nadają, czy warto je kupić i czy mają jakąś przyszłość?

Premiera Apple Watch rozgrzała dyskusję o tak zwanych mądrych zegarkach. Faktem jednak jest, że o ile sam zegarek Apple to na razie bardzo rzadki okaz na wolnym rynku, to inne smartzegarki, opaski fitness czy podobne urządzenia mają się bardzo dobrze już od kilku lat. Porozmawiajmy więc o nich i zastanówmy się, dokąd zmierza ta dziedzina technologii ubieralnej? Czy warto już dzisiaj posiadać taki zegarek i nosić go na co dzień, a może wystarczy tylko jakaś namiastka smartwatcha wyłącznie do ćwiczeń? Jakich funkcji możemy oczekiwać od zegarków i na jakie problemy trzeba być przygotowanym?

Czekamy na Wasze telefony z opiniami. Może już posiadacie takie urządzenie i możecie coś o nim powiedzieć, polecić lub wręcz odradzić? Czy smartzegarek zmienił Wasze życie? ;-) To pytanie niekoniecznie musi być żartem... Dajcie nam znać w trakcie programu, nasz login na Skype to dobreprogramypl. Możecie też kontaktować się z nami za pośrednictwem czata na tej stronie, który zostanie udostępniony tuż przed rozpoczęciem transmisji. Ta startuje już jutro, w środę, o godzinie 18:00. Dla wszystkich dzwoniących przygotowaliśmy upominki.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zachęcamy do obejrzenia ubiegłotygodniowego odcinka poświęconego Linuksowi. Pokazywaliśmy w nim Kubuntu zastanawiając się przy okazji, czy Linux jako taki nadaje się już do użytku przez przeciętnego, domowego użytkownika.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (208)