reklama

Personal Backup 5.9.4.4

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Personal Backup to program, który umożliwia stworzenie kopii zapasowej danych zapisanych na dysku twardym komputera lub pamięci przenośnej.

Co ciekawe, Personal Backup zawiera dwa rodzaje kreatorów, które adresowane są odpowiednio do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników, chcących zabezpieczyć swoje pliki. Poszczególne kreatory oferują możliwość skorzystania z rozmaitych opcji o różnym stopniu skomplikowania (np. możliwość korzystania z linii poleceń) i ułatwiają przeprowadzenie operacji związanej z utworzeniem kopii zapasowej.

Bardzo ciekawą funkcjonalnością Personal Backup jest możliwość zautomatyzowania procesu tworzenia kopii zapasowej. Program można skonfigurować w taki sposób, by tworzył kopię zapasową określonych plików lub całej zawartości dysku twardego po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Personal Backup dba również o bezpieczeństwo użytkownika, korzystając z szyfrowania AES, dzięki któremu wszystkie dane są zabezpieczone. Jednocześnie pozwala na weryfikację danych znajdujących się w kopii zapasowej.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 23.02.2018 14:14

Bardzo fajny program choć niezbyt intuicyjny. Jest też wersja portable.

św.Marek   6 #6 02.02.2018 18:25

Personal Backup od tej wersji: 5.9.2.0 jest już całkowicie w wersji polskiej. Proszę o dodanie polskiej flagi do nagłówka, bo na pewno zachęci to wiele osób do korzystania z tego programu.

  #5 30.12.2017 02:01

@Magnum 44: Ja tam lubię taką Ascezę. ;-D

  #4 10.01.2017 01:44

Polecam veeam endpoint backup free - robisz napęd USB lub płytę startową , obraz robisz na nasie lub dysku zewnętrznym, jest możliwość konfiguracji co ile dni ma być robiona kopia i przedział czasowy trzymania kopii wstecz.

  #3 11.11.2016 08:45

Jest ok - robi co trzeba i tak jak trzeba - interface z połowy lat 90-tych

Autor edytował komentarz.
C-oolt   3 #2 29.06.2016 12:47

Czy ktoś się orientuje czy program ten posiada funkcję określającą ilość wykonanych kopii wstecz. (wykonuje np. 4 kopie i 5 już nadpisuje pierwszą?) Program interesujący nietypowy interfejs. Używam Cobian Backup (spełnia wszystkie wymagania) ale czasami usługa się wysypuje... Zapewne dopadła go starość bo jest to projekt nierozwijany....

Magnum 44   18 #1 19.06.2016 13:20

Całkiem przyjemny program, szkoda tylko, że ma taki ascetyczny wygląd :)

reklama