Personal Backup 6.1.13.1

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Personal Backup to program, który umożliwia stworzenie kopii zapasowej danych zapisanych na dysku twardym komputera lub pamięci przenośnej.

Co ciekawe, Personal Backup zawiera dwa rodzaje kreatorów, które adresowane są odpowiednio do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników, chcących zabezpieczyć swoje pliki. Poszczególne kreatory oferują możliwość skorzystania z rozmaitych opcji o różnym stopniu skomplikowania (np. możliwość korzystania z linii poleceń) i ułatwiają przeprowadzenie operacji związanej z utworzeniem kopii zapasowej.

Bardzo ciekawą funkcjonalnością Personal Backup jest możliwość zautomatyzowania procesu tworzenia kopii zapasowej. Program można skonfigurować w taki sposób, by tworzył kopię zapasową określonych plików lub całej zawartości dysku twardego po uruchomieniu systemu operacyjnego.

Personal Backup dba również o bezpieczeństwo użytkownika, korzystając z szyfrowania AES, dzięki któremu wszystkie dane są zabezpieczone. Jednocześnie pozwala na weryfikację danych znajdujących się w kopii zapasowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!