reklama

Personal Finances Free 5.9

Strona główna Windows Dom Organizery finansowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Personal Finances Free to podstawowa, a zarazem darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do zarządzania finansami osobistymi. Dzięki niej mamy możliwość kontrolowania wszystkich przychodów i rozchodów generowanych w trakcie miesiąca dla wielu kont jednocześnie.

Program pomimo swojej prostoty przydatny okazać się może osobom, które chciałyby kontrolować stan swoich finansów, analizować wydatki na różnego rodzaju artykuły, aż w końcu ograniczać np. zbędne zakupy. Pozwala on sprawnie zarządzać dowolną ilością kont, tworzyć kategorie wydatków czy też klasyfikować transakcje z uwzględnieniem poszczególnych członków rodziny.

Personal Finances Free należy do aplikacji, których obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Każda dodawana w obrębie programu transakcja poza podstawowymi atrybutami jak data czy kwota opisana może być także m.in. komentarzem czy kursem waluty z danego dnia. Nie zabrakło również funkcji archiwizowania informacji zgromadzonych w programie.

Pomimo wielu zalet tego niewielkiego programu to w wersji bezpłatnej brakuje mu wielu istotnych z punktu widzenia przeciętnego użytkownika funkcji, dostarczających bardziej szczegółowych informacji na temat naszych finansów. Mowa np. o mechanizmie generowania raportów i wykresów prezentujących w czytelny sposób przychody i rozchody, jak również zarządzania budżetem rodziny. Dostępne są one jednak w wersji komercyjnej - szczegółowe informacje na jej temat znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #5 03.02.2014 21:23

Nawiązuję do komentarza Aldonixa - Owszem , program darmowy , ale z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

Autor edytował komentarz.
  #4 08.12.2013 14:30

Używam ale nie wiem jak tworzyć budżet

Aldonix   3 #3 12.08.2013 18:32

Pozwolę sobie na małą reklamę innego programu, według mnie bardzo dobrego (używam od ponad 3 lat).
http://www.opiumsoft.pl/finanse-domowe
Dobry bo polski, dobry bo darmowy i dobry bo intuicyjny.

reklama