r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Phlipple

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielbiciele papierowych modeli doskonale wiedzą, jak trudną sztuką jest odpowiednie złożenie kartonowych elementów i posklejanie ich, lecz również, że satysfakcja po skończeniu dzieła wypełnia całą pierś ogromna. Twórcy bezpłatnej łamigłówki Phlipple także na pewno się tym w młodości zajmowali, ale na potrzeby wysilania umysłu na PC ograniczyli się do operacji na podstawowych formach sześciennych. Trzeba tu myśleć.

Równocześnie odwrócono założenia, gdyż zwyczajnie zwijamy w grze zastaną konstrukcję. Należy ją złożyć ścianka po ściance aż do uzyskania pojedynczego kwadraciku. Krawędzie są cztery i na nich właśnie będziemy się zaginać. Obok płaskich układów, bardzo szybko wprowadzone zostają takie przestrzenne, wymagające dokładniejszego przyjrzenia się całości, aby opracować sobie drogę do sukcesu.

r   e   k   l   a   m   a

Gra natychmiastowo się kończy, kiedy opuścimy jakąś płaszczyznę lub zostawimy w tyle kwadracik bez możliwości powrotu do niego. Do rozwiązania jest w Phlipple kilkadziesiąt układów i już kilka dalszych naprawdę uczy cierpliwości oraz orientacji w przestrzeni. Te najtrudniejsze rozwiążą wyłącznie prawdziwi pasjonaci ćwiczenia szarych komórek, bowiem nie można po prostu popełnić po drodze żadnego błędu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.