Phlipple

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielbiciele papierowych modeli doskonale wiedzą, jak trudną sztuką jest odpowiednie złożenie kartonowych elementów i posklejanie ich, lecz również, że satysfakcja po skończeniu dzieła wypełnia całą pierś ogromna. Twórcy bezpłatnej łamigłówki Phlipple także na pewno się tym w młodości zajmowali, ale na potrzeby wysilania umysłu na PC ograniczyli się do operacji na podstawowych formach sześciennych. Trzeba tu myśleć.

Równocześnie odwrócono założenia, gdyż zwyczajnie zwijamy w grze zastaną konstrukcję. Należy ją złożyć ścianka po ściance aż do uzyskania pojedynczego kwadraciku. Krawędzie są cztery i na nich właśnie będziemy się zaginać. Obok płaskich układów, bardzo szybko wprowadzone zostają takie przestrzenne, wymagające dokładniejszego przyjrzenia się całości, aby opracować sobie drogę do sukcesu.

Gra natychmiastowo się kończy, kiedy opuścimy jakąś płaszczyznę lub zostawimy w tyle kwadracik bez możliwości powrotu do niego. Do rozwiązania jest w Phlipple kilkadziesiąt układów i już kilka dalszych naprawdę uczy cierpliwości oraz orientacji w przestrzeni. Te najtrudniejsze rozwiążą wyłącznie prawdziwi pasjonaci ćwiczenia szarych komórek, bowiem nie można po prostu popełnić po drodze żadnego błędu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!