PhotoMagic 1.2.8

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoMagic to zestaw narzędzi do kompleksowej obróbki fotografii, kierowany w głównej mierze do użytkowników domowych. Wyposażony został w paletę najważniejszych funkcji edycji, które wykorzystać można do niwelowania podstawowych niedoskonałości zdjęć, wzbogacania ich o ciekawe efekty czy też wydruku.

W skład PhotoMagic wchodzi 5 aplikacji, które uruchomić można z poziomu głównego okna programu. Każda z nich stworzona została z myślą o wykonywaniu konkretnych operacji na zdjęciach. Przy ich pomocy możliwe jest m.in. powiększanie zdjęć bez utraty jakości, korekta podstawowych parametrów fotografii (np. korekta kolorów, jasności i kontrastu), wyostrzanie, redukcja szumów i efektu czerwonych oczu, niwelowanie artefaktów w plikach JPEG oraz usuwanie tzw. martwych pikseli. Kolejne funkcje to manipulowanie obrazem i ukrywanie wybranych fragmentów, nakładanie na zdjęcia ciekawych efektów (np. efektu wody, starego zdjęcia, kalejdoskopu itp.) i ramek, a także wydruk przygotowanych wcześniej plików graficznych.

Oprogramowanie stanowi bardzo dobry złoty środek dla amatorów fotografii. Z jednej strony umożliwia wykonanie typowych zadań obróbki zdjęć, z drugiej natomiast pozbawiony jest wielu zaawansowanych funkcji i narzędzi, które mogłyby przysporzyć problemy w obsłudze niedoświadczonym użytkownikom. Interfejs aplikacji jest przyjazny i częściowo dostępny w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń funkcjonalności ani czasowych. Podczas eksportu pliku ze zdjęciem nanoszony jest na nie znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!