r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PhotoStitcher 2.0

Strona główna Windows Grafika Tworzenie panoram
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoStitcher to program graficzny, dzięki któremu stworzymy zdjęcie panoramiczne poprzez automatyczne złączenie trzech osobnych fotografii. Nie musisz zatem dysponować szerokokątnym obiektywem, by pokazać piękno danego miejsca na szerokim obrazie – wystarczy zwykły aparat.

Galeria programu

Narzędzie jest niezwykle proste w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej oraz profesjonalnych umiejętności – wystarczy wybrać zdjęcia i kliknąć "stich", by połączyć je w jedno. PhotoStitcher bez problemu radzi sobie z łączeniem nakładających się zdjęć zapisanych w różnych rozdzielczościach, zrobionych pod różnym kątem, a nawet w innej perspektywie, przygotowując w szybkim tempie przykuwające wzrok fotografie panoramiczne.

PhotoStitcher połączy kilka zdjęć w jedno, niezależnie od tego, co się na nich znajdzie – mogą to być przepiękne krajobrazy (np. morze, góry), monumentalne kościoły czy też inne miejsca, które udało się nam uwiecznić na zdjęciu np. w trakcie wycieczki. Musisz jedynie upewnić się, że każde ze zdjęć, z których zamierzasz stworzyć panoramę, pokrywa się z kolejnym w 30-50 procentach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 04.04.2017 10:51

Dzisiaj za darmo na https://www.giveawayoftheday.com/

  #3 07.09.2016 10:11

07.09.2016r. PhotoStitcher 1.6 dzisiaj za darmo.


https://www.giveawayoftheday.com/photostitcher-1-6-2/

ste-fan   13 #2 20.08.2014 20:55

Zapraszam do MzW gdzie można podziwiać różne panoramy...:
https://www.fb.com/miastozwiezowca

memnon   8 #1 07.08.2014 13:19

PhotoStitcher 1.6 dzisiaj za darmo : http://www.giveawayoftheday.com/photostitcher-1-6/ .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.