r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsza aktualizacja Office 2011 for Mac

Strona główna Aktualności

Dwa tygodnie po wydaniu Office 2011 for Mac Microsoft wydał pierwszą aktualizację pakietu. Poprawka ma wpłynąć wydatnie na poziom bezpieczeństwa i stabilność aplikacji.

Dostarczony przez Microsoft opis aktualizacji mówi o naprawie „krytycznych błędów”, które mogły powodować, że programy pakietu przestawały odpowiadać lub niespodziewanie kończyły pracę. Logowanie do usługi SharePoint zostało przystosowane do używania formularzy HTML. Poprawiono również obsługę makr w Excelu, stabilność edytora formuł w Wordzie i kompatybilność z prezentacjami stworzonymi w PowerPoincie dla Windows. W Outlooku poprawiono funkcję usuwania wiadomości z wielu kont IMAP, poprawiono mechanizm synchronizacji danych oraz import danych z Office 2008. Przy imporcie ustawień kont z Outlook może teraz automatycznie pobierać informacje potrzebne do logowania z systemowego Pęku Kluczy.

Ponadto Microsoft informuje, że aktualizacja poprawia bezpieczeństwo pakietu poprzez usunięcie luki, która pozwalała na zdalne wykonanie złośliwego kodu. Otrzymana pocztą elektroniczną specjalnie przygotowana wiadomość w formacie RTF przy otwarciu lub podglądzie tego dokumentu umożliwia uzyskanie dostępu do komputera z zewnątrz. Atakujący zyskiwał takie same prawa jak lokalny użytkownik.

r   e   k   l   a   m   a

Aktualizację pakietu w języku polskim można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Uaktualnienia.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.