Awaria UPC. Nie działa internet i telewizja (aktualizacja)

Awaria UPC. Nie działa internet i telewizja (aktualizacja)

Trwa awaria w UPC
Trwa awaria w UPC
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
16.11.2021 11:21

UPC zmaga się z awarią, w wyniku której klienci nie mają dostępu do internetu i telewizji. Problemy nasiliły się tuż przed godziną 11:00 i jest to druga tego typu sytuacja w ciągu ostatnich kilku godzin.

Użytkownicy UPC nie mają dostępu do internetu i telewizji - wynika z szybko przybywających raportów w serwisie downdetector. W ciągu zaledwie kilkunastu minut do serwisu spłynęło przeszło 600 zgłoszeń dotyczących usterki. Znakomita większość użytkowników sygnalizuje problem z dostępem do internetu.

Awaria UPC odczuwalna jest przede wszystkim w dużych miastach, w tym Warszawie, Łodzi, Krakowie czy Lublinie. Co ciekawe, jest to druga tego typu sytuacja w ostatnim czasie. W poniedziałek tuż po godzinie 23:30 klienci UPC również stracili dostęp do sieci. Problem utrzymywał się przynajmniej do 1:00 w nocy we wtorek.

Trwa awaria w UPC
Trwa awaria w UPC© downdetector

Niestety na tę chwilę nie wiadomo, jakie jest źródło problemu i kiedy awaria UPC zostanie usunięta. By uzyskać dodatkowe informacje, skontaktowaliśmy się z biurem prasowym UPC. Gdy tylko dostaniemy odpowiedzi na zadane pytania, niniejsza publikacja zostanie zaktualizowana.

Aktualizacja, godz. 11:45

Chociaż nie otrzymaliśmy dotąd stanowiska UPC z dodatkowymi informacjami, jak wynika ze zaktualizowanych danych w serwisie downdetector, problemy z internetem i telewizją nie powinny już występować. Raporty przestały masowo spływać około godziny 11:30.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)