reklama

Pinball Arcade

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pinball Arcade to nie tyle gra sama w sobie, co cała platforma dla miłośników odbijania bili uwięzionej we wnętrzu charakterystycznych stołów z łapkami po bokach. W bardzo podstawowej wersji ten darmowy produkt oferuje jeden, ale dosyć ciekawy wizualnie i dostarczający wiele rozrywki stół. Nie ma na nim żadnych ograniczeń, służyć ma bowiem za zachętę do wypróbowania pozostałych, dostępnych już w pełni odpłatnie.

Mamy do czynienia z misternym odtworzeniem klasycznych, faktycznie istniejących automatów takich producentów jak Williams, Bally czy Gottlieb. Co za tym idzie, sporo wysiłku poszło w upewnienie się, że cyfrowa kulka nie tylko ładnie się mieni, ale też zachowuje się dokładnie tak, jakby to było naprawdę na danym stole. Odpowiada za to zaawansowany silnik fizyczny. Cieszy ponadto ogromna dbałość o najmniejsze detale.

Ważną informacją jest ponadto na pewno to, że Pinball Arcade jest platformą stale aktualizowaną i wzbogacaną o nowe stoły, żywcem przeniesione z przeszłości. Twórcy mają zamiar zaoferować najlepszy tego rodzaju produkt na rynku, w cieniu zostawiając ewentualną konkurencję. Może rywali tytuł nie doliczy się tylu, jak gry na rynku FPS, ale mimo wszystko ma, o co walczyć. Warto zainteresować się nawet jednym stołem.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 1.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama