r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pingwin w szkole

Strona główna Aktualności

O autorze

e-Sofokles jest polskim programem przeznaczonym dla szkół, pozwalającym na zarządzanie listą klas, uczniów i ich danymi personalnymi, ocenami, uwagami. Program umożliwia również tworzenie raportów dla rodziców.

Dzięki zastosowaniu platformy Mono, aplikacja dostępna jest na wiele systemów, między innymi na Windowsa i Linuksa. e-Sofokles posiada bardzo przyjazny i łatwy w obsłudze graficzny system interfejsu użytkownika. Ponadto program posiada interfejs sieciowy dla rodziców, który umożliwia przeglądanie ocen, uwag i frekwencji uczniów.

Aktualnie program dostępny jest w wersji do testowania oznaczonej jako beta 1. Wszyscy zainteresowani powinni pobrać najpierw program ze strony domowej, a następnie dokonać bezpłatnej rejestracji, którą można przeprowadzić tutaj. Program do prawidłowego działania w systemie Windows wymaga biblioteki .NET 2 i GTK# w wersji 2.8. Przypominamy, że nie jest to wersja stabilna i może nie działać prawidłowo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.