r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pinterest

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Pinterest to narzędzie do tworzenia kolekcji obrazów i wizualnych zakładek, które pomaga odkrywać i zapisywać twórcze pomysły, zbierać interesujące grafiki i odnośniki. Pinterest sprawdzi się w kuchni, przy urządzaniu mieszkania, kompletowaniu garderoby, wybieraniu tatuaży, poszukiwaniu prezentów, planowaniu podróży i w wielu innych sytuacjach.

W aplikacji Pinterest na Androidzie można szybko zapisywać ciekawe rzeczy znalezione w Sieci prosto z przeglądarki mobilnej. Aplikacja pozwala ponadto przeglądać przypięcia i tablice według tematu i podpowiada podobne grafiki i artykuły. Powiązane tematycznie materiały można zbierać w kolekcjach (tablicach) i zawsze mieć do nich łatwy dostęp, by je obejrzeć, pokazać komuś lub udostępnić dalej.

Można tu oczywiście zbierać własne pomysły i obserwować innych użytkowników. Logowanie jest możliwe tradycyjnie i przez Facebooka, co pozwala łatwo odnaleźć znajomych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pinterest Lens rozpozna składniki potraw na zdjęciu i znajdzie przepis

2
24.05.2017  •  Mariusz Błoński

Przed niemal rokiem Pinterest zaprezentował w swojej aplikacji narzędzie Lens, za pomocą którego można wykonać zdjęcie lub użyć istniejącego zdjęcia do wyszukania obiektów podobnych do widocznych na fotografii. Dotychczas jednak Lens działało w dość ograniczonym zakresie, pozwalając np. na wyszukanie krzesła podobnego do tego, jakie widzieliśmy w restauracji. Teraz narzędzie zyskało nowe, bardziej złożone funkcje. Lens potrafi teraz rozpoznać sfotografowane danie i wyszukuje przepis. Narzędzie już wcześniej było w stanie wyszukać przepis dla konkretnego składnika, jednak – trzeba przyznać –…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.