Pinterest Password Decryptor Pinterest Password Decryptor 5.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pinterest Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Pinterest.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Pinterest, które przechowywane jest w przeglądarce internetowej. Umożliwia on sprawne wyszukanie i odszyfrowanie potrzebnych danych, o ile w przeszłości chociaż raz pomyślnie udało nam się zalogować w serwisie Pinterest. Pinterest Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła i prezentuje je w formie listy.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie dane podawane przez użytkownika podczas logowania w serwisie Pinterest za pomocą przeglądarki Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer, UC Browser, Torch Browser, Chrome SXS/Canary, CoolNovo, SRWare, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon Browser i SeaMonkey. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Pinterest Password Decryptor obsługiwany może być również z poziomu wiersza poleceń w Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!