r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pixelmator 3.6

Strona główna Mac Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pixelmator to jeden z najlepszych programów do pracy z grafiką rastrową na Makach, który ma nie tylko ogromne możliwości, ale także ciekawy i momentami zabawny interfejs.

Galeria programu

W Pixelmatorze znajdziemy wszystkie narzędzia niezbędne do pracy z warstwami, maskami i grupami, typowe narzędzia do malowania i edycji rastrów, bogatą kolekcję pędzli w różnych stylach, różne narzędzia zaznaczania, stempel i plaster do retuszu oraz zestaw narzędzi do zniekształcania obrazu. Nie zabrakło podstawowych kształtów wektorowych i możliwości budowania własnych ścieżek, odręcznie lub za pomocą edytora, którym można następnie nadać wypełnienie, odbicie, cień i obramowanie. Na uwagę zasługuje także magiczna gumka, dzięki której można błyskawicznie wymazać tło zdjęcia na podstawie koloru.

W Pixelmatorze znajdziemy także klasyczne narzędzia do kontroli barw, z których niektóre zostały bardzo atrakcyjnie zaprezentowane. W galerii efektów można podejrzeć każdy z nich, a także te służące do stylizacji obrazów, dynamicznie – przesuwanie kursora nad miniaturą pokazuje efekty, jakie osiągnąć można manipulując parametrami.

Pixelmator jest w stanie pracować z wieloma popularnymi formatami graficznymi, a także częściowo obsługuje format PSD używany przez Photoshopa. Jest też jednym z nielicznych programów, które są w stanie zapisać pliki WebP. Obraz z warstwami może zapisać w swoim własnym formacie.

Interfejs Pixelmatora jest starannie zaprojektowany i bardzo estetyczny. Ikony narzędzi są wyraźne i intuicyjne, więc nawet początkujący grafik poradzi sobie z tym programem. Ponadto wraz z programem instaluje się rozszerzenie do Apple Photos, które pozwala retuszować zdjęcia bez przenoszenia ich do Pixelmatora.

Wersja testowa programu działa bez ograniczeń przez 30 dni. Pełną wersję można kupić w App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.