r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Planowanie spotkań w Windows Live Calendar i Hotmail

Strona główna Aktualności

Microsoft przymierza się do wzbogacenia usług Windows Live Hotmail i Windows Live Calendar o możliwość wysyłania i przetwarzania propozycji spotkań, podobnie jak to ma miejsce w Outlooku.

Dla tych, którzy nie korzystali nigdy z tej funkcji w Outlooku krótko wyjaśnijmy - podczas tworzenia nowego terminu w kalendarzu wystarczy wybrać opcję wysłania zaproszeń i wskazać adresy e-mail uczestników. Automatycznie wysyłany jest do nich list z możliwością potwierdzenia, wstępnej akceptacji lub odrzucenia propozycji. Każda odpowiedź i ewentualna zmiana terminu, a także anulowanie spotkania są natychmiast automatycznie odzwierciedlane w kalendarzach wszystkich uczestników.

Całkiem prawdopodobne, że propozycje spotkań w Windows Live Calendar i Windows Live Hotmail pojawią się przy okazji wprowadzanych właśnie etapowo zmian w usłudze pocztowej Microsoftu. Szerzej pisaliśmy o nich w sobotę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.