Plastic Animation Paper 4.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Plastic Animation Paper jest udostępnionym od niedawna całkowicie bezpłatnie (również do zastosowań komercyjnych) programem do tworzenia animacji 2D w formatach TGA, JPG, BMP, PNG, GIF, PSD, TIF i AVI. Cechuje go łatwa obsługa i stosunkowo duże możliwości, które doceniane są nie tyle przez użytkowników domowych, co również duże studia animacji - przy jego użyciu powstały elementy kreskówek Hugo, Bif the Bee i innych. Plastic Animation Paper pozwala na kreowanie poszczególnych klatek, nanoszenie na nie linii i dowolnych kształtów, a także ich przesuwanie, obracanie i powiększanie, tworząc tym samym wrażenie ruchu. Kolejną, niezwykle przydatną funkcją programu jest możliwość pracy na warstwach. Dzięki niej tworzenie animacji postaci staje się dużo szybsze i bardziej efektowne. Program obsługiwany może być za pośrednictwem myszki, jak również tabletu. Interfejs programu pomimo przestarzałego i niezbyt miłego dla oka wyglądu posiada spore możliwości konfiguracji - użytkownik może dowolnie przesuwać i ukrywać wybrane narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy
na stronie producenta jednak trzeba zapłacić za pełną licencje
ocena użytkownika
12.06.2017 15:08 • Recenzja do wersji 4.0

ja teraz odręcznie tworze w tym animacje,jestem zaskoczony bardzo mile,że program w wersji 4.0 jest całkowicie darmowy i nawet da się na warstwach pracować,można exportować animacje do avi,niestety,nie ma narzędzi kolorujących i malarskich,tak jak w programie tv paint animation pro,ale na stronie producenta można wykupić pełną licencję,ze wszystkimi opcjami i aktualizacjami do tej aplikacji za 79$

http://animationpaper.com