r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Płatne bezpieczeństwo za darmo !

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Computer Associates znana z oprogramowania zabezpieczającego kierowanego do klientów korporacyjnych zaproponowała bardzo ciekawe rozwiązanie dla klientów indywidualnych korzystających z systemów firmy Microsoft. Jak przyznaje CA akcja promocyjna ma na celu rozpropagowanie produktów wśród tej grupy odbiorców. Promocja polega na możliwości bezpłatnego pobrania komercyjnego pakietu zabezpieczającego (zabezpieczenie antywirusowe i firewall) eTrust EZ Armor. Cena pakietu wynosi 49.95 USD. W promocji uzyskujemy bezpłatnie roczną subskrypcję na korzystanie z aplikacji. Po roku możemy oczywiście z programu zrezygnować lub subskrypcję już za opłatą przedłużyć. Warunkiem korzystania z akcji promocyjnej jest dokonanie rejestracji do 30 czerwca 2004 roku.

Zainteresowani bezpłatną, roczną subskrypcją na ten komercyjny pakiet zabezpieczający mogą znaleźć dodatkowe informacje, a także pobrać program tutaj.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.