r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Player.pl

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

TVN Player to platforma telewizji na żądanie przygotowana przez TVN. Bibliotekę wideo tworzą programy pochodzące ze wszystkich kanałów tej grupy, w tym kanałów tematycznych, takich jak TVN, TVN Style, TVN Turbo czy TTV. Aplikacja występuje w wersji na tablety i smartfony.

Galeria programu

Poruszanie się po kafelkowym interfejsie jest dosyć proste i intuicyjne, a materiały podzielone są tematycznie. Wśród kategorii znajdziemy m.in. rozrywkę, poradniki, kuchnię, zdrowie i urodę czy moto i sport. W każdej z wymienionych znajdują się podkategorie stanowiące nazwy programów i poszczególne odcinki wraz z krótkimi opisami. Pełną funkcjonalność uzyskamy po założeniu konta w usłudze. Będziemy wtedy mogli kontynuować oglądanie od momentu, w którym zamknęliśmy aplikację i dodawać poszczególne tytuły do ulubionych. Niestety aplikacja jest niestabilna i często oglądanie programu jest przerywane niespodziewanym crashem. Kolejnym minusem są reklamy, występujące często przed i w trakcie oglądania.

Zaletami tvn player są przejrzysty i funkcjonalny interfejs, który jest wygodny w obsłudze zarówno na tablecie jak i smartfonie oraz bogata i uaktualniana na bieżąco biblioteka wideo. Przeszkadzają natomiast wspomniana niestabilność i długi czas wczytywania programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 08.10.2017 21:52

Aplikacja dobra żeby sobie pooglądać reklamy. Reszta nie działa. Szczerze gratuluję twórcom!

macaleks   14 #1 10.09.2015 18:29

Lubię Player bo dostarcza wielu urozmaiconych treści.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.