Plex Media Server 1.13.5.5291

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Plex Media Server to bezpłatne oprogramowanie, które zamieni domowy komputer w pełni funkcjonalne centrum multimedialne, zapewniające błyskawiczny dostęp online do biblioteki multimediów.

Program należy zainstalować i skonfigurować na dowolnym serwerze typu NAS lub DiskStation. Następnie możemy bez żadnych problemów odtwarzać dowolne filmy, muzykę lub nawet przeglądać zdjęcia poza domem bądź gdziekolwiek tylko jesteśmy. Wystarczy podłączyć się do internetu w celu uzyskania połączenia z naszym domowym serwerem.

Warto dodać, że nie musimy pobierać filmów lub innych multimediów w całości – serwer udostępnia i przesyła je strumieniowo. Aplikacja charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika, który został w taki sposób stworzony, że nie powinien sprawiać nikomu żadnych kłopotów podczas przeglądania i udostępniania multimediów.

W programie znajdziemy również wbudowany i zaawansowany menadżer służący do pobierania informacji o pliku multimedialnym z Internetu, aktualizacji całej bazy danych oraz zarządzania i organizowania całą biblioteką multimediów. Przy użyciu programu możemy udostępniać i oglądać filmy w wysokiej jakości HD oraz telewizję przy użyciu wbudowanego, specjalnego odtwarzacza.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 20.02.2018 14:37

@mi3choo (niezalogowany): A to: https://www.qnapclub.eu/pl/qpkg/414

Pioma   4 #5 22.01.2018 18:07

@Anonim (niezalogowany): Jeśli się za program zapłaciło gdyż producent obiecał że ma w ofercie wersję polską a ta wersja okazuje się w 70% niekompletna to coś nie tak.

  #4 04.01.2018 14:28

@Pioma: Zawsze mozna dac cos od siebie, czyli wesprzec tlumaczenie.

  #3 19.08.2017 19:59

Najlepszym media serwerem jest Twonky, który niestety nie jest już wspierany przez Qnap.

  #2 15.06.2017 07:36

Lepszy rydz jak nic...

Pioma   4 #1 11.05.2017 14:38

Zawsze irytują mnie aplikacje częściowo spolszczone. Niby istnieje wersja polska a połowa interfejsu nie jest spolszczona. Tak jest w Plec Media Serwer.