Poczta o2 Poczta o2 2.2.12

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Poczta o2 to oficjalna aplikacja do obsługi popularnej usługi poczty elektronicznej o tej samej nazwie, jak również zewnętrznych kont pocztowych WP, Onet, Interia, Gmail i wielu innych.

Aplikacja pozwala na wygodne zarządzanie skrzynką poczty elektronicznej w trybie offline i online, dysponuje wbudowaną wyszukiwarką usprawniającą przeszukiwanie wiadomości oraz powiadomieniami push. Poczta o2 wyposażona została w opcje segregatorów, dzięki którym e-maile są automatycznie segregowane do kategorii, galerii załączników do wygodnego przeglądania plików czy wyświetlania wiadomości w trybie konwersacji.

To jednak nie wszystko, aplikacja Poczta o2 wyposażona została w przydatne fiszki płatności, które poza odpowiednimi informacjami o naszych fakturach umożliwiają ich wygodne opłacenie za pośrednictwem usługi Płacę z WP. Na uwagę zasługuje również Fiszka przesyłkowa do monitorowania statusu przesyłek w Paczkomatach.

Jak już zostało wspomniane, Poczta o2 umożliwia obsługę dowolnych zewnętrznych kont pocztowych. W tym celu wymagane jest odpowiednie podpięcie konta do usługi o2. W takim przypadku wiadomości z zewnętrznych kont wyświetlane są w podfolderze.

Cechy charakterystyczne aplikacji:

  • obsługa Poczty o2 i dowolnych kont zewnętrznych
  • wbudowana wyszukiwarka i mechanizm segregatorów
  • fiszki do monitorowania oraz zarządzania płatnościami i przesyłkami kurierskimi

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!