Poczta Outlook.com otrzymała tryb ciemny. Nowość można już testować

Poczta Outlook.com otrzymała tryb ciemny. Nowość można już testować

Poczta Outlook.com otrzymała tryb ciemny. Nowość można już testować
23.07.2018 20:37, aktualizacja: 23.07.2018 21:45

Darmowa poczta Microsoftu otrzymuje ostatnio sporo nowości związanych z interfejsem. To największe zmiany od 2012 roku, kiedy to usługa Hotmail otrzymała nazwę Outlook, a wraz z nią zmieniony wygląd. Użytkownicy mogą już sprawdzić nowy i zauważalnie przebudowany interfejs. Natomiast teraz pojawiła się opcja Dark Mode.

Tryb ciemny można aktywować wyłącznie po przejściu do nowego wyglądu poczty. Trzeba jednak pamiętać, że przebudowany interfejs wciąż pozostaje w fazie testów i część funkcji może sprawiać problemy. Nie zaleca się więc włączać programu testów beta w przypadku często używanej poczty.

Obraz

Tryb ciemny dotyczy wyglądu całej poczty. Zmianie ulega kolor każdej z trzech podstawowych sekcji, w tym również na ciemnym tle wyświetlana jest treść wiadomości. Obecnie w Dark Mode nie są dostępne pozostałe motywy, można korzystać tylko z podstawowego schematu. Powinno się to jednak zmienić wraz z kolejnymi aktualizacjami usługi.

Obraz

W celu aktywacji trybu ciemnego należy przejść do ustawień (koło zębate w prawy górnym rogu). Następnie w sekcji Szybkie ustawienia aktywujemy opcję Tryb ciemny. Funkcja wdrażana jest stopniowo i jeszcze nie wszyscy użytkownicy mogą mieć dostęp do nowego trybu. Należy więc uzbroić się w cierpliwość.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)