r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Podniebna batalia od Becherovki

Strona główna Aktualności

Jest faktem, iż od pewnego czasu Karlovarska Bechorovka zaczęła zaskakiwać nie tylko swym niepowtarzalnym i unikatowym smakiem, ale również coraz większej liczbie osób zaczęła się ona kojarzyć z solidnymi i dopracowanymi pozycjami darmowych gier komputerowych.

Plane Arcade jest bez wątpienia jedną z nich. To symulator lotu spitfire'em - samolotem, który zasłynął w niejednej powietrznej batalii w czasie II wojny światowej. W grze nie skupiamy się jedynie na czynnościach bezpośrednio związanych z obsługą licznych urządzeń sterowniczych, a nasze zadanie nie polega głównie na tym, by za wszelką cenę utrzymać maszynę w powietrzu - i to zdaje się być główną zaletą Plane Arcade.

Dzięki prostym zasadom sterowania maszyną, mamy możliwość poświęcenia większej ilości uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Pod ciągłym ostrzałem samolotów przeciwnika musimy wywiązać się z 15 przygotowanych dla nas specjalnych misji, ale to dopiero tryb "Campaing", pewnego rodzaju wprowadzenie do "Battle"...

Grę Plane Arcade można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.