r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pogo Sticker 1.0.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pogo Sticker to gra platformowa, w której główny nacisk został położony na aspekty zręcznościowe. W przeciwieństwie do klasycznych gier tej kategorii, bohater nie musi walczyć z przeróżnymi przeciwnościami losu typu: zapadnie, martwe pola, windy, teleportery czy wrogo nastawieni "tubylcy". Jego główną, a zarazem jedyną bolączką jest odpowiednie opanowanie umiejętności podskakiwania na czymś, co może przypominać piłkę.

Galeria programu

Ten niestandardowy sposób przemieszczania się bohatera jest główną atrakcją całej gry. Układy nie są bardzo skomplikowane, a końcowy punkt dotarcia w każdym z nich nigdy nie jest oddalony daleko od linii startu. W takim razie wydawać by się mogło, że nic prostszego nie mogło się nam przydarzyć jak tylko poodbijać się beztrosko kilka razy i zaliczać planszę po planszy.

W tym miejscu będę musiał wszystkich myślących w ten właśnie sposób mocno rozczarować. Opanowanie tajników poruszania się w Pogo Sticker potrafi zająć naprawdę sporo czasu. Na początku wydaje się, że wszystko to przeczy prawom fizyki i że każdy ruch jest dziełem przypadku. W poruszaniu się po planszy ma nam pomóc lewy klawisz myszki odpowiedzialny za nadanie siły odbicia oraz ruch myszy lewo-prawo, przy pomocy których określamy siłę pochylenia odbicia. Dodatkowym udogodnieniem jest biała, pionowa linia w prawej części ekranu informująca o poziomie sił witalnych naszego bohatera.

Co prawda oprawa graficzna oraz dźwiękowa nie powalają na kolana, ale te aspekty schodzą tu na dalszy plan. Każdy, kto zacznie próbować swych sił w Pogo Sticker, od razu o nich zapomni, skupiając całą swą uwagę na kontroli trakcji lotu naszego skoczka. Zadaniem gracza jest dotarcie do czerwono-białego pola, które w każdym układzie oznacza linię mety.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 03.07.2008 23:39

akurat santa claus byl ok.

a ta tutaj to fakt gorsza. denerwuje mnie ;) nie chce mi sie nad nia męczyć

  #2 22.02.2008 18:49

ta gra jest tragiczniejsza od Santa Claus in Trouble 1.1 no ale spoko przeciez nie kazda gra jest idealna a http://www.dobreprogramy.pl to najlepsza strona z programami itp.

  #1 20.01.2008 21:14

na celku 400MHz potrafi przyciąć... ale ogólnie fajna gra... mam rekord w 1 etapie 6sek :)
POLECAM!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.