Polarr Photo Editor Lite 3.2.3

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Polarr Photo Editor Lite to lekki edytor zdjęć, który pozwala poprawić barwy, ekspozycję i precyzyjnie dostosować oświetlenie, a także nałożyć na zdjęcie profesjonalnie wyglądający filtr.

Polarr Photo Editor Lite pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL. Program pozwala także poprawić niedoskonałości obiektywu dzięki korekcie geometrii, winietowania i aberracji chromatycznych.

Wymienione wyżej zmiany można wprowadzać globalnie, a w płatnej wersji programu także lokalnie dzięki maskom. Ponadto w programie można skorzystać z zaawansowanych narzędzi do kadrowania, wstawiania znaków wodnych i bogatych możliwości eksportu na dysk lub bezpośrednio na serwisy społecznościowe. Na uwagę zasługuje także nieograniczona historia operacji, pozwalająca w dowolnym momencie wycofać serię zmian. W pełnej wersji programu na jej podstawie można tworzyć własne predefiniowane filtry do późniejszego wykorzystania.

Pełną wersję programu można kupić na stronie producenta lub w sklepie Microsoftu jako aplikację uniwersalną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #6 27.09.2017 12:28

@przekas: Tryb przeglądarkowy fajny jest, ale trzeba Flasha pilnować.

LI.pto.N   3 #5 31.07.2017 22:26

świetny tego potrzebowalem

darek719   42 #4 03.11.2015 23:20

lekki i prosty edytor zdjęć.

przekas   6 #3 20.10.2015 10:24

@Signomi: W przeglądarce;)

Signomi   8 #2 20.10.2015 04:43

@przekas: A używałeś w trybie przeglądarkowym, czy instalowałeś?

przekas   6 #1 19.10.2015 22:41

Próbowałem otworzyć RAWa, dowiedziałem się, że za duży.. Słabo