r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polarr Photo Editor Lite 3.2.3

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Polarr Photo Editor Lite to lekki edytor zdjęć, który pozwala poprawić barwy, ekspozycję i precyzyjnie dostosować oświetlenie, a także nałożyć na zdjęcie profesjonalnie wyglądający filtr.

Galeria programu

Polarr Photo Editor Lite pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL. Program pozwala także poprawić niedoskonałości obiektywu dzięki korekcie geometrii, winietowania i aberracji chromatycznych.

Wymienione wyżej zmiany można wprowadzać globalnie, a w płatnej wersji programu także lokalnie dzięki maskom. Ponadto w programie można skorzystać z zaawansowanych narzędzi do kadrowania, wstawiania znaków wodnych i bogatych możliwości eksportu na dysk lub bezpośrednio na serwisy społecznościowe. Na uwagę zasługuje także nieograniczona historia operacji, pozwalająca w dowolnym momencie wycofać serię zmian. W pełnej wersji programu na jej podstawie można tworzyć własne predefiniowane filtry do późniejszego wykorzystania.

Pełną wersję programu można kupić na stronie producenta lub w sklepie Microsoftu jako aplikację uniwersalną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polarr Photo Editor za 99 centów z okazji Dnia Ziemi

16
OPROGRAMOWANIE 21.04.2016 | Anna Rymsza

Jeśli szukacie naprawdę lekkiego i wieloplatformowego programu do poprawiania zdjęć, gorąco polecam Polarr. Warto po niego sięgnąć nie tylko z powodu szerokich możliwości i małego apetytu na zasoby, ale też z powodu ceny pełnej wersji – do 24 kwietnia można go kupić za zaledwie 99 centów z okazji obchodzonego jutro Dnia Ziemi. Polarr Photo Editor zawiera typowe narzędzia do poprawiania zdjęć i kilkadziesiąt profesjonalnych filtrów, radzi sobie nawet z 42-megapikselowymi RAW-ami i jest bardzo przyjemny dla oka. Po nałożeniu filtrów na zdjęcia można podejrzeć parametry wprowadzonych…

Polarr Photo Editor – lekki edytor zdjęć, który uruchomisz w przeglądarce

9
OPROGRAMOWANIE 19.10.2015 | Anna Rymsza

Wbrew obiegowej opinii obróbka zdjęć jest jedną z czynności, które nie wymagają instalacji kolejnego programu na komputerze. Zamiast tego można sięgnąć po darmową, przeglądarkową aplikację Polarr Photo Editor pod adresem v3.polarr.co. Właśnie została uruchomiona wersja 3 edytora z odświeżonym interfejsem. Polarr Photo Editor może pracować ze zdjęciami z dysku (także z RAW-ami z niektórych aparatów), importować je z różnych usług sieciowych, jak Dropbox, Flickr czy Instagram, a także pobrać bezpośrednio z odnośnika. Edytor pozwala dostosować temperaturę kolorów, kontrast i ekspozycję…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   6 #6 27.09.2017 12:28

@przekas: Tryb przeglądarkowy fajny jest, ale trzeba Flasha pilnować.

LI.pto.N   3 #5 31.07.2017 22:26

świetny tego potrzebowalem

darek719   41 #4 03.11.2015 23:20

lekki i prosty edytor zdjęć.

przekas   6 #3 20.10.2015 10:24

@Signomi: W przeglądarce;)

Signomi   8 #2 20.10.2015 04:43

@przekas: A używałeś w trybie przeglądarkowym, czy instalowałeś?

przekas   6 #1 19.10.2015 22:41

Próbowałem otworzyć RAWa, dowiedziałem się, że za duży.. Słabo

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.