r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polscy posiadacze LG G4 mogą być zadowoleni, Androida 6.0 otrzymają pierwsi

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Pierwsza prezentacja LG G4 miała miejsce w kwietniu tego roku. O smartfonie, który uzyskał w naszym teście bardzo dobre wyniki, można z pewnością powiedzieć, że jest godnym kontynuatorem serii najlepiej wyposażonych urządzeń od LG. Wkrótce system operacyjny w LG G4 zostanie zaktualizowany do Androida 6.0, a szczególne powody do zadowolenia mają przy tej okazji Polacy.

To właśnie Polacy będą bowiem mogli zaktualizować Androida do wersji Marshmallow jako pierwsi. Będzie to możliwe już za kilka dni – program aktualizacji zostanie uruchomiony w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej już w poniedziałek. Po tym, jak posiadacze LG G4 nad Wisłą będą mogli już cieszyć się z Androida 6.0, aktualizacją zostaną objęte inne europejskie kraje, a następnie kontynenty azjatycki i amerykańskie.

Nie pojawiły się jak dotąd daty aktualizacji systemu na innych urządzeniach tego producenta. Niemniej fakt, że aktualizacja rozpocznie się właśnie w Polsce może zrekompensować fakt, że najprawdopodobniej stosunkowo niewiele urządzeń od LG otrzyma Piankę – o wątpliwościach w tej kwestii pisaliśmy już, zwracając uwagę, że wkrótce lista objętych aktualizacją urządzeń może zostać poszerzona.

r   e   k   l   a   m   a

Sam system i jego nowe funkcje wzięliśmy pod lupę już przy okazji premiery. O tym, na ile LG G4 będzie wykorzystywało takie możliwości, jak nowy system zarządzania uprawnieniami, poszerzone sterowanie głosem czy dobrodziejstwa nowego Aparatu Google, polscy użytkownicy urządzenia dowiedzą się po 19 października.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.