r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska odmiana Ubuntu

Strona główna Aktualności

Ubuntu to jedna z najpopularniejszych dystrybucji Linuksa. Grupa entuzjastów skupionych wokół polskiego forum użytkowników tego systemu przygotowała bardzo ciekawą jego odmianę, skierowaną szczególnie do początkujących użytkowników.

Ubuntu.pl 6.12 Elokwentny Emu bazuje na Ubuntu 6.10 Edgy Eft, wydanym w październiku tego roku. Polska odmiana jest dodatkowo spolszczona i rozszerzona o kodeki audio i wideo, instalatora Neostrady i garść przydatnych darmowych programów na zamkniętych licencjach. Prócz tego, dodano polski poradnik wyjaśniający większość problemów, na które natykają się początkujący użytkownicy.

Więcej informacji na temat tego ciekawego projektu znaleźć można na forum Ubuntu.pl, a obraz płyty CD jest do pobrania ze strony projektu (ze względu na obciążenie serwerów zalecamy korzystanie z sieci Torrent).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.