Polska premiera marki Lioncast i monitory AOC [Konkurs]

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

W hali numer 8 znajdziecie dość dużą ekspozycję nowego podmiotu, który wszedł ze swoją ofertą na polski rynek. Mowa o firmie Lioncast, producenta akcesoriów dla graczy. Główne linie produktowe to klawiatury, myszki i słuchawki. Na stoisku znajdziecie też najnowsze monitory AOC z serii AGON a także zarejestrujecie się w bazie Dawców Komórek Macierzystych.

Głównym wydarzeniem jest debiut marki Lioncast na polskim rynku. Ten uznany niemiecki producent prezentuje pełne portfolio swoich produktów. Wśród linii produktowych znajdziemy myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki pod myszki i pady do gier. Macie niebywałą szansę sprawdzić jak sprawują się popularne modele nowego gracza na rynku gamingowych akcesoriów. Do tego, jeśli spodoba się Wam któryś ze sprzętów, możecie go kupić w atrakcyjnych cenach. Na przykład myszka Lioncast LM20 (ergonomiczny kształt, symetryczna, z opcją dostosowania wagi za pomocą ciężarków czy też możliwość zapisania pięciu profili w pamięci podręcznej) została przeceniona z 239 złotych to 139.

W tym samym miejscu koniecznie sprawdźcie jak prezentują się w działaniu monitory AOC z serii AGON. Na 30 stanowiskach możecie zobaczyć jak prezentują się monitory z odświeżaniem 144 Hz i jaki ma to wpływ na odbiór rozgrywki. Do ogrania są takie tytuły jak PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS czy Escape from Tarkov. Pady natomiast sprawdzicie w najnowszych bijatykach.

Wyjątkową inicjatywą z pewnością jest obecność punktu rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Specjalnie przeszkoleni wolontariusze są gotowi odpowiadać na pytania związane z fundacją oraz zajmą się edukacją w zakresie dobrowolnego dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych. Brawo za taki krok!

Konkurs Lioncast!

Zapraszamy do wspólnej zabawy z nową marką Lioncast. Tym razem do wygrania są słuchawki dla graczy, Lioncast LX50. Tak się składa, że zadanie, które dla Was mamy też jest związane z tym modelem. Wymień i opisz trzy najważniejsze według Ciebie cechy, które posiadają słuchawki LX50. Czekamy na Wasze komentarze.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 10 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 12 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na Youtubie.

© dobreprogramy