r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Potawatomi The Keeper of Fire

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Potawatomi The Keeper of Fire to przedstawiona w rzucie izometrycznym sympatyczna, zręcznościowa platformówka 3D.

Wcielamy się w rolę młodego, nieustraszonego plemiennego czarownika, który jako opiekun świętego płomienia dokłada wszelkich starań, by zabezpieczyć ogień przed kradzieżą. W tym celu przemierza liczne układy walcząc dzielnie z podstępnymi wojownikami oraz stawiając czoła licznym niebezpieczeństwom.

Naszym głównym zadaniem jest jak najszybsze i możliwie sprawne przedostanie się w wyznaczone miejsce na planszy znajdujące się zazwyczaj w drugim jej końcu. Niezwykle pomocny w naszych działaniach okazuje się ogień, bez którego cała nasza misja w zasadzie nie miała by sensu. Płomienie wykorzystujemy przede wszystkim do odpalania porozstawianych na całym obszarze gry pochodni odpowiadających za eliminowanie kamiennych bożków skutecznie tarasujących szlak, po którym się poruszamy.

Umiejętnie wykorzystany ognik możemy również wykorzystać jako tarczę przed atakami członków wrogich szczepów. Trzeba jednak uważać, by nie zagasić go w wodzie, wówczas stracimy cenne sekundy na powroty do jego najbliższego źródła.

Potawatomi to sympatyczna i zarazem ciekawa pozycja potrafiąca zainteresować i przyciągnąć na dłuższą chwilę. Posiada również wysoki stopień trudności o czym będzie można się "łatwo" ;-) przekonać w ostatniej jej części.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.