Powder Player 1.20

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Powder Player to narzędzie, które służy przede wszystkim do pobierania filmów z sieci BitTorrent i uruchamiania ich za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego.

Na tym jednak funkcjonalności programu nie kończą się, gdyż Powder Player umożliwia również odtwarzanie materiałów udostępnionych za pośrednictwem YouTube’a, dodawanie magnet linków, a także – o czym już zostało wspomniane – standardowych plików torrent. Za pomocą tego narzędzia można uruchomić również filmy zgodne z VLC. Napisy do poszczególnych materiałów zostaną automatycznie pobrane z serwisu OpenSubtitles.

Powder Player obsługuje także możliwość wysyłania obrazu na rozmaite urządzenia, w tym przede wszystkim te, które obsługują technologie Chromecast, Airplay i DLNA, ale nie tylko, bo z rzeczonej opcji można skorzystać również na przeglądarkach (inne komputery, tablety, smartfony).

Powder Player oddaje do dyspozycji wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki którym określimy, szybkość pobierania danych, ścieżkę do której mają być ściągane materiały z sieci BitTorrent, preferowaną jakość obrazu, kolor napisów w filmach, a także wiele innych dodatkowych ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!