r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Powiadomienia o nowych plikach

Strona główna Aktualności

W nowej wersji Centrum pobierania witryny Microsoft.com można zamówić tygodniowe podsumowanie ostatnio dodanych plików. Usługa dostępna jest na razie tylko w języku angielskim. Podsumowanie może zawierać pliki z jednej lub większej ilości dostępnych kategorii: Windows, aplikacje biurowe i domowe, zasoby dla programistów, gry DirectX, narzędzia do zarządzania systemem, aplikacje serwerowe, sterowniki firmy Microsoft i urządzenia mobilne.

Trzeba przyznać, że liczba dokumentów, aktualizacji, narzędzi i innych binariów dodawanych dziennie jest na tyle spora, że warto ograniczyć się tylko do najbardziej interesującej tematyki.

Zapisywanie się do nowej usługi Download Notifications przebiega poprzez Microsoft Passport, podobnie jak w przypadku drugiej zauważalnej zmiany w ostatnim okresie jaką była rubryka "Ulubione" na stronach wsparcia i pomocy technicznej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.