Poznajmy się! - kolejna sonda

Strona główna Aktualności

O autorze

Pierwsza odsłona cyklu sond z serii "Poznajmy się" dobiegła końca. Już wiemy więc w jakim wieku są Czytelnicy vortalu.

Udział w sondzie wzięło ponad 22 tys. osób. Na podstawie ich odpowiedzi można stwierdzić, że najliczniejszą grupę stanowią Czytelnicy w wieku 15 - 24 lata (48 %), kolejne silne przedstawicielstwo to Czytelnicy w wieku 25 - 34 lata (23 %). Warto podkreślić również, że vortal odwiedza wielu najmłodszych miłośników komputerów w wieku do 14 lat (11 %). Cieszy nas jednak również, że serwis gromadzi niezwykle szeroką grupę odbiorców - 17 % Czytelników liczy przeszło 34 lata. Można więc śmiało powiedzieć, że dobreprogramy są serwisem dla wszystkich zainteresowanych oprogramowaniem bez względu na wiek. Zgodnie z założeniami cyklu, Redakcja już tydzień temu wyjawiła ile lat stąpa po ziemskim globie ;-)

Wszystkim, którzy poświęcili chwilkę i wzięli udział w pierwszej z cyklu sond bardzo dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w następnej :-)

Tym razem proponujemy sondę związaną z miejscem zamieszkania. Przekonajmy się w jakiej wielkości miejscowościach mieszkamy. Żeby zadość się stało "tradycji" ;-) my również odpowiadamy na pytania z sond "Poznajmy się". W zasadzie wszyscy członkowie Redakcji mieszkają we Wrocławiu (ok. 650 tys. mieszkańców), jedynym wyjątkiem jest Docent, który mieszka w Chorzowie (ok. 115 tys. mieszkańców). Ryan i Mikołaj mieszkają wprawdzie we Wrocławiu (tu studiują) jednak pochodzą z Częstochowy (ok. 250 tys. mieszkańców). Rafał mieszka we Wrocławiu od wielu lat jednak jego korzenie sięgają Bielska-Białej (ok. 175 tys. mieszkańców), podobnie msliwa - wiele lat w Dusznikach Zdrój (5 tys. mieszkańców). Lisek natomiast pochodzi z dolnośląskiego Chojnowa (ok. 20 tys. mieszkańców).

Zachęcamy do wzięcia udziału w sondzie!

© dobreprogramy
s