r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poznańscy studenci z wizytą u Billa Gatesa

Strona główna Aktualności

Zwycięzcy tegorocznego krajowego finału konkursu Imagine Cup w kategorii Projektowanie Oprogramowania uczestniczyli w dorocznym spotkaniu finalistów z Billem Gatesem.

Dużyna InPUT z Politechniki Poznańskiej w składzie: Michał Tartanus, Marek Wronowski, Szymon Wybrański, Michał Zygmunt znalazła się wśród 10 najlepszych zespołów z całego świata, które miały możliwość zaprezentowania twórcy Microsoftu swoich pomysłów i rozwiązań. Stworzona przez nich aplikacja onespace (jedna przestrzeń) - umożliwiająca wygodną wymianę plików pomiędzy komputerami, zapewniła im możliwość udziału w międzynarodowym finale konkursu, który odbędzie się 5 sierpnia w Korei. Podczas spotkania z Billem Gatesem mieli możliwość zaprezentowania swojego rozwiązania oraz podzielenia się swoimi pomysłami i pasjami. W spotkaniu, oprócz Billa Gatesa, wzięli również udział inni przedstawiciele najwyższej kadry menedżerskiej korporacji - Craig Mundie, Sanjay Parthasarathy oraz S. Somasegar. Przypomnijmy, że czwórce poznaniaków od razu zaproponowano pracę w firmie Microsoft, z czego dwóch propozycję przyjęło.

Relację video ze spotkania zespołów z Billem Gatesem można zobaczyć na stronie www.imaginecup.com.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.