r   e   k   l   a   m   a
reklama

Premiera Fable Anniversary 7 lutego, nakład premierowy dostanie bonusowe DLC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft postanowił podejść do pierwszego Fable tak jak do premierowego Halo i z okazji jubileuszu serii (okrągłe 10 lat) wypuścić usprawnioną graficznie reedycję klasycznej pozycji. Wstępnie tytuł na Xboksa 360 miał się pojawić w europejskich sklepach na początku przyszłego roku, ale wiadomo już, że dokładnie chodzi o 7 lutego. Nabywcy świeżych egzemplarzy mogą liczyć przy okazji na bonusowe DLC dla gry.

Konkretnie chodzi o pięć kostiumów oraz dwie potężne bronie. Do tego dorzucona będzie lwia głowa dla awatara, bo to przecież Lionhead Studios... Producenci zachęcają również do zainteresowania się zestawem kolorowych tapet na pulpit i przypominają, że odtwarzają starą grę bardzo dokładnie z wykorzystaniem technologii Unreal Engine. Z jednej strony skok jakościowy ma być ogromny, a z drugiej to wciąż stare śmieci.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii