Prey Prey 1.9.9

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program

Prey to klient usługi zabezpieczającej Maca i inne urządzenia przed kradzieżą. Dzięki niej można śledzić położenie urządzenia i zdalnie je zablokować, jeśli trafi w niepowołane ręce.

Po instalacji programu w żaden sposób nie informuje on użytkownika, że działa w tle – i o to właśnie chodzi. Potencjalny złodziej, nawet jeśli dostanie się do konta użytkownika, nie zorientuje się, że jest śledzony.

Na stronie usługi możemy zobaczyć lokalizację komputera, raporty, dane techniczne i logi z jego aktywności. Tam też można oznaczyć urządzenie jako zaginione, by zdalnie je zablokować, można też zdalnie wysłać wiadomość i włączyć alarm dźwiękowy.

Mac oznaczony jako zaginiony będzie wysyłał raport co 5, 10 lub 20 minut. Raport może zawierać zdjęcia zrobione jego kamerką i zrzuty ekranu.

Program Prey jest darmowy i można z niego korzystać z darmowym lub płatnym kontem w usłudze Prey. Płatne konta pozwalają śledzić więcej urządzeń, a także zdalnie wymazać dane z urządzenia. W planach jest także możliwość odzyskiwania plików na odległość.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!