r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prey 1.6.6

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prey to klient usługi zabezpieczającej Maca i inne urządzenia przed kradzieżą. Dzięki niej można śledzić położenie urządzenia i zdalnie je zablokować, jeśli trafi w niepowołane ręce.

Po instalacji programu w żaden sposób nie informuje on użytkownika, że działa w tle – i o to właśnie chodzi. Potencjalny złodziej, nawet jeśli dostanie się do konta użytkownika, nie zorientuje się, że jest śledzony.

r   e   k   l   a   m   a

Na stronie usługi możemy zobaczyć lokalizację komputera, raporty, dane techniczne i logi z jego aktywności. Tam też można oznaczyć urządzenie jako zaginione, by zdalnie je zablokować, można też zdalnie wysłać wiadomość i włączyć alarm dźwiękowy.

Mac oznaczony jako zaginiony będzie wysyłał raport co 5, 10 lub 20 minut. Raport może zawierać zdjęcia zrobione jego kamerką i zrzuty ekranu.

Program Prey jest darmowy i można z niego korzystać z darmowym lub płatnym kontem w usłudze Prey. Płatne konta pozwalają śledzić więcej urządzeń, a także zdalnie wymazać dane z urządzenia. W planach jest także możliwość odzyskiwania plików na odległość.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prey odnajdzie skradzione urządzenia. Od dziś na darmowym koncie można więcej

19
OPROGRAMOWANIE 10.11.2015 | Anna Rymsza

Wielu producentów smartfonów i laptopów ma swoje rozwiązania, pozwalające znaleźć zaginione urządzenie lub zabezpieczyć je przed kradzieżą. Jeśli jednak ktoś chce kontrolować sprzęt różnych producentów w jednym miejscu, warto zainteresować się usługą Prey. Darmowego klienta Prey można uruchomić na Windowsie, Linuksie, Macu, Androidzie oraz iOS-ie. Urządzenia, na których zostanie zainstalowany, będą monitorowane i zostaną objęte ochroną. Ogromną zaletą Prey jest „lekkość”, gdyż praktycznie nie odczujemy obecności malutkiego programu działającego w tle, a poza tym trudno go będzie odnaleźć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.